Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

DOM.RIA і СФНУ підписали меморандум про співпрацю

  • 04-10-2020
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Заходи СФНУ.
2 жовтня, в Кривому Розі відбувся з'їзд регіональних керівників Спілки фахівців з нерухомості України. Цей захід увійде в історію не тільки для фахівців Спілки, а й для DOM.RIA та ринку нерухомості в цілому. Адже саме тут, у Кривому розі, DOM.RIA підписав з СФНУ меморандум про співпрацю. Спілка фахівців з нерухомості України є однією з найактивніших організацій, яка має власний Кодекс ріелторів і дотримується чітких норм і правил для регулювання ріелторської діяльності. 
.
Яка мета партнерства DOM.RIA і СФНУ і чому це важливо? Ринок нерухомості змінився! За 5 років перевірки на DOM.RIA стали фундаментом у побудові прозорого та перевіреного ринку нерухомості, а також інструментом зростання довіри покупців до продавців нерухомості.
 
DOM.RIA розпочав співпрацю зі Спілкою заради спільної боротьби з неправдивою інформацією і нечесними продавцями на онлайн-ринку нерухомості.
 
Завдяки партнерським відносинам та спільним зусиллям ми крокуємо до  успіху і будуємо прозорий та цивілізований ринок нерухомості. Саме тому співпраця СФНУ та DOM.RIA така важлива.. А наші спільні дії будуть направлені на розвиток ринку нерухомості.