Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

Онлайн-конференція від «Спілки фахівців з нерухомого майна України»

  • 24-06-2020
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Заходи СФНУ.

24 червня 2020 року проведено онлайн-конференцію від «Спілки фахівців з нерухомого майна України». Мета зустрічі – обговорення Законопроекту «Про рієлторську діяльність в Україні» від 9.06.2020р.

Розпочав конференцію зі вступним словом ПРЕЗИДЕНТ СФНУ ВІКТОР НЕСИН, наголосивши, що позиція Спілки згідно рішення З'їзду у підтриманні законодавчого регулювання ринку нерухомості України!
Що стосується проекту Закону «Про рієлторську діяльність в Україні» – він потребує доопрацювання!
Позиція Громадської організації СФНУ – проводити конструктивні обговорення серед спільноти фахівців з нерухомості України та Робочими групами інших Громадських об’єднань, доопрацювати і сформулювати консолідовану позицію щодо законодавчого регулювання брокерської діяльності у сфері нерухомості.

На конференції також виступили:
ЛАРИСА СТАВИНОГА – ПЕРШИЙ ВІЦЕПРЕЗИДЕНТ СФНУ та Голова комітету по сертифікації та підвищенню кваліфікації;

АНДРІЙ ПАСЕНКО – ГОЛОВА КОМІТЕТУ З ЗАКОНОДАВСТВА ТА ЮРИДИЧНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ СФНУ;

НАТАЛІЯ СУХОНОС – ГОЛОВА МІЖНАРОДНОГО КОМІТЕТУ СФНУ

У конференції прийняли участь і виступили висококваліфіковані, досвідчені фахівці, лідери думок ріелторської спільноти ринку нерухомості:

АНАТОЛІЙ ТОПАЛ – Сертифікований управляючий нерухомістю (CPM, IREM USA), Віцепрезидент АПУН, Голова Міжгалузевої кваліфікаційної ради, член СФНУ;

АРТУР ОГАНЕСЯН –активний громадський діяч, представник NAR-USA в Центральній та Східній Європі, член СФНУ.

Присутніми на онлайн-конференції були: Виконавчий Віцепрезидент Любов Фурса , Голова Комітету з регіонального розвитку СФНУ Наталія Міцута, Виконавчий директор СФНУ Альона Кривицька, Члени Правління СФНУ, Голови Регіональних підрозділів СФНУ та члени Спілки з регіонів України.

ПІДСУМКИ ОБГОВОРЕННЯ онлайн-конференції: «Робочою групою сформулювати та розробити стратегічний напрямок для реалізації спільної мети. Оперативне включення Лідерів регіональних підрозділів та всіх членів СФНУ по формулюванню пропозицій, для того, щоб майбутній Закон працював на благо всієї спільноти ріелторів і захищав конституційні права громадян».
Звертаємось до керівників регіональних підрозділів та всієї спільноти СФНУ – всі пропозиції та побажання стосовно положень Законопроекту «Про рієлторську діяльність в Україні» відправляти на електронну пошту СФНУ – sfnuspilka@gmail.com

СФНУ і надалі планує приймати участь у конструктивних обговореннях, задля подальшого доопрацювання Робочою групою положень Законопроекту та формулювання виважених позицій СФНУ – щоб Закон працював на благо визнання професії спеціалістів ринку нерухомості. Ми за спільне обговорення Законопроекту з представниками ринку нерухомості України.
«Спілка фахівців з нерухомого майна України» має бути в передових рядах демократичних змін ринку нерухомості України!» Ріелторський бізнес має працювати у правовому полі!

Організатор конференції НАТАЛІЯ МІЦУТА – Голова Комітету з регіонального розвитку СФНУ
Модератор конференції АНДРІЙ ПАСЕНКО – Голова комітету з законодавства та юридичного забезпечення діяльності СФНУ,
Інформаційна підтримка АЛЬОНА КРИВИЦЬКА – Виконавчий директор СФНУ

Велика подяка спікерам, організаторам, регіональним лідерам за участь, конструктивне обговорення та організацію онлайн-конференції. Подяка кожному, хто долучився і прослухав важливі думки і погляди фахівців та лідерів думок ринку нерухомості України.

Основні цілі «Спілки фахівців з нерухомого майна України»: всебічне сприяння розвитку ринку нерухомості та підвищення професійного рівня учасників ринку нерухомості України.

СИЛА – В ЄДНОСТІ!