Get Appointment

  • contact@genarate.com
  • +(123) 456 7890

Новини та статті

Новина нашого порталу
фото СФНУ

5 травня 2020 року відбувся онлайн-вебінар Оганесяна Артура Павловича

  • 07-05-2020
  • Розмістив: Адміністратор.
  • Категорія: Заходи СФНУ.
5 травня 2020 року Спілка фахівців з нерухомого майна України організувала онлайн-вебінар, запросивши спікером Оганесяна Артура Павловича. Тема вебінара: «Одинадцять логічних постулатів при побудові місцевих MLS».
Оганесян А.П. – представник (Global Ambassador) NAR США в Центральній та Східній Європі,
Практичний досвід спікера: 26 років професійного управлінння агентської та консультативної практики на ринку нерухомості. Активний громадський діяч.
На вебінарі були присутні професіонали ринку нерухомості з різних регіонів України та різних громадських організацій, а також колеги з інших країн (були колеги з Молдови)!
Під час вебінару Артур Павлович поділився основами про MLS – мультилістинговий сервіс взаємодії учасників ринку нерухомості.
Висвітлюючи сервіс MLS, спікер наголосив, що MLS  в першу чергу це культура – це угода і правила, контроль і вимогливість. А тільки потім – зручний технічний сервіс.  
На вебінарі Артур Павлович поділився досвідом колег США та інших країн, а також висвітлив численні важливі питання:
Клієнт - це той, хто підтвердив тобі свою довіру і доручив представляти свої інтереси, хто готовий слідувати твоїм професійним рекомендаціям. Той, хто вірить, що ти не використовуєш на шкоду конфіденційну інформацію, якою він з тобою готовий поділитися.
Клієнт - це той, кому ріелтор погодився і підтвердив намір надати ексклюзивну послугу. Той, виняткову довіру якого, ріелтор хоче і може виправдати, розраховуючи в результаті отримати від клієнта відгук і рекомендації.
Ріелтор зі своєї сторони, представляючи інтереси покупця, продавця, орендодавця чи орендаря –  зобов'язується захищати і забезпечувати інтереси свого клієнта. Задоволення основної потреби покупця - це вибір кращого об'єкта в тому ціновому діапазоні, який він може собі дозволити.
Ріелтор має підвищувати постійно свій професійний рівень! Бути чесним, порядним і справедливим в роботі з клієнтами! І ця місія є головним ресурсом, що рухає успіхом!
Також спікер наголосив, що для ефективної роботи ріелторів, потрібне обєднання профессіоналів ринку нерухомості! І мета такого обєднання – надавати високоякісну послугу, щоб права власників нерухомості були захищені.
На вебінарі розглянули багато питань від учасників.  Дякуємо всім!
Модератором вебінару була Сухонос Наталія - ​​Голова Комітету з міжнародних зв'язків СФНУ
Технічну підтримку провела Міцута Наталія - Голова Комітету з регіонального розвитку СФНУ
СФНУ, союз фахівців з нерухомого майна України - всеукраїнська громадська організація професійних сертифікованих ріелторів, які об'єднують свої зусилля для якісного надання послуг у сфері операцій з нерухомістю.
Приєднуйтесь до нас!